Služby

 

Náše stavebniny nabízí širokou paletu tradičních i netradičních prvků stavebního materiálu jako cihly, omítky, fasády, izolace, dlažby, nářadí, střešní krytiny, hutní materiály a příslušenství pro profesionály i domácí kutily. V naší nabídce jsme se snažili maximálně vyjít vstříc směrem k zákazníkovi. Věříme, že u nás budete cítit dobře a najdete vždy co hledáte.

Nabízíme

Naše stavebniny se zabývají prodejem stavebního materiálu za velmi příznivé ceny. Díky dlouhodobým zkušenostem a znalostem místního trhu, funguje naše společnost s minimem výdajů za reklamu a proto Vám můžeme nabídnout levnější stavební materiál, než kdekoliv jinde.

Zdarma Vám zpracujeme cenovou nabídku a vybereme i nejvhodnější způsob dopravy, tak aby to pro Vás bylo co nejlevnější.

 

fasadní studio

Stavíte dům a přemýšlíte o výběru nejvhodnější barevné kombinace fasády a dalších doplňků, nebo byste rádi inovovali stávající vzhled, zateplili objekt, či vyzkoušeli novou barevnou kombinaci interiéru? Právě pro Vás jsou tady služby našeho nového fasádního studia.

Ve fasádním studiu se Vašim požadavkům budou věnovat profesionálové, kteří Vám poradí a nabídnou zpracování vhodného barevného řešení například i pomocí počítačové vizualizace.
K dispozici pro získání informací i pro Vaši inspiraci je také tento web www.FasadniStudio.cz

Nyní nově u nás: Míchání a tónování interiérových barev a mozaikových omítek za výhodné ceny.

PŮJČOVNA NÁŘADÍ

V roce 2015 jsme pro Vás otevřeli i půjčovnu nářadí.

Seznam a ceník najdete v příloženém souboru.

 

Půjčovna 2016.xlsx (51kb)